سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز علمی پزشکی نخبگان از هزینه‌های تحصیلی معاف می‌شوند

رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی از راهکار‌های جذب نخبگان در دانشگاه و حمایت‌های مالی آنان خبر داد.

نخبگان از هزینه‌های تحصیلی معاف می‌شوند

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ علی اکبر ولایتی در برنامه سی و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد و همچنین پنجمین دوره جشنواره فرهیختگان گفت: در جذب نخبگانی که از شهرستان های دور مهاجرت کرده اند باید مسکن مناسب در نظر گرفته شود و نخبگان از پرداخت هزینه تحصیل معاف شوند.

عبارات مهم : فعالیت

وی بیان داشت: عنوان جذب نخبگان در این دانشگاه به زودی سامان دهی می شود تا در درجه اول جذب نخبگان در دانشگاه صورت گیرد.
رئیس هیات امناء دانشگاه آزاد افزود: سفارتخانه ها برگزیدگان المپیادهای کشور را شناسایی و آن ها را جذب می کنند. بعضی کشور ها که با ما دشمنی می ورزند که از جمله می توان به کانادا اشاره کرد که بدون آنکه اتفاقی رخ دهد سفارتخانه خود را در کشور عزیزمان ایران تعطیل کرد، ولی بیشترین فعالیت را جهت جذب نخبگان کشور ما دارد.

ولایتی در خصوص بعضی واحدهای زیان ده دانشگاه آزاد گفت: اینکه بگوییم واحدهای زیانده را تعطیل کنیم درواقع پاک کردن صورت مسئله است و باید برنامه ریزی شود که واحدهای زیانده دانشگاه با شناسایی توانمندی استانی و منطقه ای بتوانند به فعالیت های خود بپردازند.

رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد گفت: مدارس سما دانشگاه باید مانند کالج های خارج از کشور به گونه ای باشند که نه بتوان این مراکز را دبیرستان نامید و نه اینکه به عنوان دانشگاه فعالیت کنند بلکه این مراکز نقش تربیت تکنسین در کشور را داشته باشند و این در حالی است که کشور با مسئله کمبود تکنسین مواجه است.
وی اظهار داشت: تراریخته یک طرح استعماری است چراکه در این طرح می خواهند گیاه های و حیوانات بومی را که به یک اقلیم عادت کرده اند از ریشه بزنند و خواستگاه آن ها را به جای دیگری انتقال یافته کنند. در این طرح به دنبال این هستند که کشور تبدیل به کویر لم یزرع شود.
در حال تکمیل/

واژه های کلیدی: فعالیت | دانشگاه | دانشگاه | ولایتی | دانشگاه آزاد | نخبگان علمی | معافیت تحصیلی | کالج

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog