سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز اخبار حوادث مجازات فوت جهت زن شکاک

دیوان عالی کشور حکم قصاص زن شکاک را به جرم قتل همسرش تائید کرد. او پیش از این یک بار از قتل عمد تبرئه و به پرداخت دیه محکوم شده است بود، ولی این حکم با اعتراض ا

مجازات فوت جهت زن شکاک

عبارات مهم : ایران

دیوان عالی کشور حکم قصاص زن شکاک را به جرم قتل همسرش تائید کرد. او پیش از این یک بار از قتل عمد تبرئه و به پرداخت دیه محکوم شده است بود، ولی این حکم با اعتراض اولیای دم شکست.

به گزارش جام جم، نیمه شب 5 تیر 94 درگیری خانوادگی در یکی از منزل های نارمک به قتل سعید 28 ساله منجر شد. کارآگاهان همسر مقتول به نام الناز 23 ساله را مورد بازجویی قرار دادند و او به قتل به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد. چندی بعد جلسه محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد و اولیای دم درخواست قصاص کردند.

الناز گفت: «از مدتی قبل به رفتارهای سعید مشکوک شده است بودم. او مدام با گوشی پیامک بازی می کرد و توجهی به من نداشت. روز اتفاق از او خواستم تلفنش را به من بدهد تا خبر هایش را چک کنم، ولی مخالفت کرد. من هم عصبانی شدم و چاقوی آشپزخانه را برداشتم و به سمتش گرفتم. نمی دانم چه شد که به سینه اش خورد. من زندگی ام را دوست داشتم و قصد قتل نداشتم.»

مجازات فوت جهت زن شکاک

در آخر دادگاه قضات متهم را از قتل عمد تبرئه و به پرداخت دیه محکوم کردند، ولی با اعتراض اولیای دم، دیوان عالی کشور این حکم را رد کرد و پرونده را جهت پیگیری مجدد به شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاد.

متهم در این شعبه بار دیگر بیانات قبلی خود را تکرار کرد و گفت: «من یک فرزند چهار ساله دارم و در این مدت او را ندیده ام. به هیچ وجه قصد کشتن همسرم را نداشتم.» در آخر محاکمه، قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. این حکم در دیوان عالی کشور تائید شد.

دیوان عالی کشور حکم قصاص زن شکاک را به جرم قتل همسرش تائید کرد. او پیش از این یک بار از قتل عمد تبرئه و به پرداخت دیه محکوم شده است بود، ولی این حکم با اعتراض ا

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog