سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز اخبار حوادث راز پرونده دو جسد در ماشین زانتیا کشف شد

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام خبر کشف جسد دو آقا و زن جوان در داخل یک دستگاه ماشین زانتیا سفید اعلام کرد در همان بررسی اولیه مشخص شد این

راز پرونده دو جسد در ماشین زانتیا کشف شد

راز پرونده دو جسد در ماشین زانتیا کشف شد

عبارات مهم : زندگی

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام خبر کشف جسد دو آقا و زن جوان در داخل یک دستگاه ماشین زانتیا سفید اعلام کرد در همان بررسی اولیه مشخص شد این دو نفر با اسلحه کمری اقدام به خودکشی کرده اند.

به گزارش مهر، سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹:۳۰ روز جاری و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۳۶ فرجام خبر کشف جسد متعلق به یک زن ۳۵ ساله و یک آقای ۳۷ ساله در حالیکه هر دو از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند، در محدوده جنگل لویزان – روبروی درب ورودی پارک پرندگان، اعلام می شود.

وی افزود: بلافاصله عنوان به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اعلام و بعد از حضور تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی در محل مشخص می شود که ابتدا مقتوله از ناحیه سر مورد نشانه قرار گرفته و در ادامه همراه وی نیز در پشت فرمان ماشین با شلیک گلوله به زندگی خود آخر داده است.

راز پرونده دو جسد در ماشین زانتیا کشف شد

سرپرست پلیس آگاهی در خاتمه گفت: در بررسی صحنه جنایت دست نوشته ای در برابر شیشه سمت راننده پیدا می شود که نشان می دهد این دو نفر همسران بوده و خودشان به علت اختلافات خانوادگی به زندگی خود خاتمه دادند.

واژه های کلیدی: زندگی | ماشین | گلوله | پرونده | در ماشین | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog