سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز اخبار اجتماعی تردد یک پنجم خودروهای کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ۸ برابر ظرفی

عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۸ برابر ظرفیت معابر ماشین داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودرو

تردد یک پنجم خودروهای کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ۸ برابر ظرفی

۸ برابر ظرفیت معابر پایتخت کشور عزیزمان ایران ماشین داریم/ تردد یک پنجم خودروهای کشور در تهران

عبارات مهم : ایران

عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۸ برابر ظرفیت معابر ماشین داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودروسازها جز ارتقای کیفیت، کاری نمی توانند بکنند.

به گزارش ایسنا، زهرا صدراعظم نوری، راجع به چرایی روند کند نوسازی خودروهای فرسوده با اشاره به آمارهایی که راهنمایی و رانندگی راجع به خودروهای تولید شده، منتشر کرده هست، گفت: در کل کشور ۲۰ میلیون ماشین شماره گذاری شده است است که یک پنجم آن معادل چهار میلیون خودرو، سهم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. تعداد موتور سیکلت هایی که در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد، سه میلیون است و این در حالیست که وسعت کل معابر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۲۹۱۱ کیلومتر است که نسبت به خودروها بسیار کمتر است یعنی تعداد خودروها ۸ برابر ظرفیت معابر است.

تردد یک پنجم خودروهای کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ۸ برابر ظرفی

وی بااشاره به خودروهای فرسوده گفت: میزان آلایندگی این ماشین ها بسیار بالاست ولی متاسفانه خودروهای جدیدی که به تناوب حمل و نقل وارد می شوند نیز به علت نداشتن کیفیت، بعد از مدتی به یک خودروی آلاینده تبدیل می شوند و تفاوتی با یک خودروی فرسوده نخواهند داشت.

عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جهت حل معضل خودروهای فرسوده و آلاینده هم درد و هم درمان را می شناسیم، عنوان داشت: با وجود این هنوز اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته است و به همین علت اعتقاد هستم، یکی از ابزارهایی که باعث تسریع روند خارج کردن خودروهای فرسوده از سوی مسئولین خواهد شد، افکار عمومی و مطالبه آنها است.

عضو کمیسیون محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه ۸ برابر ظرفیت معابر ماشین داریم، گفت: اگر مردم تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودرو

وی با اشاره به اینکه کند شدن فرآیند خارج کردن خودروهای فرسوده باعث آلودگی زیاد خواهد شد، عنوان کرد: منابع ثابت و متحرک دو منبع آلودگی هوا هستند. سهم منبع ثابت مانند کارخانه ها ۲۰ درصد و سهم منبع متحرک مانند خودروها و موتور سیکلت ها حدود ۸۰ درصد هست. هنگامی که آلودگی و بیماری های آن مشخص هست، افکار عمومی باید مطالبه کنند تا کیفیت خودروهای تولیدی زیاد کردن پیدا کند. همچنین مردم باید یکدیگر را تشویق به استفاده از حمل و نقل عمومی کنند.

نوری بیان داشت: سیاست و اولویت شورای شهر این است که استفاده از حمل و نقل عمومی به خاص حمل و نقل ریلی را گسترش دهیم تا هر کسی که نیاز دارد، بتواند به نزدیکترین ایستگاه مترو دسترسی داشته باشد.

وی در خاتمه سخنان خود در یک برنامه رادیویی با تاکید بر اینکه مردم نقش تعیین کننده ای دارند، گفت: مردم در نقش حکومت ها نقش تعیین کننده ای دارند؛ مردم اگر تصمیم بگیرند خودروی بی کیفیت نخرند، خودروسازهای ما کاری نمی توانند بکنند. اگر مردم مرتبا کیفیت ماشین را نقد کنند، خودروسازها نمی توانند بی تفاوت بمانند. اگر ماشین با کیفیت و از رده کالاهای سرمایه ای خارج شود، مطمئنا مردم به آسانی جهت از رده خارج کردن خودروهای فرسوده ارزش عمل می کنند.

تردد یک پنجم خودروهای کشور در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ۸ برابر ظرفی

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog