سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش‌هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می‌سازد که بعد از پیگیری‌های ما شهردار منطقه

مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد/مدیران برج فکر می کنند خودشان می توانند تصمیم بگیرند

عبارات مهم : ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می سازد که بعد از پیگیری های ما شهردار منطقه و معاونانش می گویند ما را آنجا راه نمی دهند. یعنی مجموعه برج میلاد خود را مثل سازمانی مانند نوسازی اراضی عباس آباد می داند و فکر می کند که خودش می تواند تصمیم بگیرد.

به گزارش ایلنا، محمد سالاری (رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران) در شصت و نهمین جلیه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تذکر پیش از دستور به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص لزوم تدوین طرح جامع اراضی برج میلاد گفت: متاسفانه علیرغم اینکه مجموعه برج میلاد یکی از محل های حضور مردم و گردشگران است و به یک تفرجگاه ملی و حتی منطقه ای تبدیل شده است هست، هنوز جهت این مجموعه و اراضی اطراف آن، طرح جامعی تهیه نشده است.

وی ادامه داد: در شورای شهر دوره قبل هم در این مورد تذکرات زیادی داشتیم و در نهایت کمیسیون ماده ۵ مصوبه ای تصویب شد که شهرداری ملزم است که جهت تدوین طرح جامع اقدام کند و تا آن وقت نباید هیچ گونه ساخت و سازی در آنجا صورت گیرد. این درحالی است که متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی کشور عزیزمان ایران در دوره گذشته در آنجا ساخت و سازی را شروع کرد که بعد از پیگیری های ما، این ساخت و ساز متوقف شد. ولی در فرآیند گذار و عوض کردن شهردار از قالیباف به نجفی؛ ساخت و ساز دوباره شروع شد.

مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

سالاری با اشاره به تذکر خود به کشت پور (شهردار منطقه ۲) و توقف پروژه ادامه داد: مجددا در وقت شهرداری آقای نجفی تفاهم کردند و بالای ۵۰-۶۰ هزار متر مربع اضافه بنا ساختند و در حال ساخت هست. متاسفانه اصول شهرسازی و معماری و اصول طرح تفصیلی و طرح جامع را رعایت نمی کنند.

وی ادامه داد: همچنین گودبرداری مجموعه فاز دوم برج میلاد سال هاست رها شده است هست. بارها هم کمیسیون عمران تذکر دادند و ابراز نگرانی کردند.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش‌هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می‌سازد که بعد از پیگیری‌های ما شهردار منطقه

سالاری افزود: اخیرا گزارش هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می سازد که بعد از پیگیری های ما شهردار منطقه و معاونانش می گویند ما را آنجا راه نمی دهند. یعنی مجموعه برج میلاد خود را مثل سازمانی مانند نوسازی اراضی عباس آباد می داند و فکر می کند که خودش می تواند تصمیم بگیرد.

سالاری با اشاره به لزوم تدوین سریع طرح جامع برج میلاد گفت: از آنجا که برج میلاد در حوزه استحفاضی منطقه ۲ هست، شهردار منطقه و همکارانش باید بدون مجوز نظارت مستمر از برج میلاد داشته باشد.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | مجموعه | شهرداری | برج میلاد | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog