سازنده ظروف سفالین ماشین گرگان تبلیغات

سازنده ظروف سفالین: ماشین گرگان تبلیغات پلیس آگاهی گلستان کلاهبرداری دستگیری حقی

گت بلاگز آذربایجان شرقی پرداخت بیمه جهت جبران خسارت دیدگان سیل آذربایجان شرقی

مدیر بیمه کشور عزیزمان ایران در استان آذربایجان شرقی نسبت به جبران خسارت دیدگان ناشی از سیل که زیرپوشش خدمات این شرکت بودند در سریع ترین وقت اعلام آمادگی کر

پرداخت بیمه جهت جبران خسارت دیدگان سیل آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛فرامرز قهرمانی مدیر بیمه کشور عزیزمان ایران در استان آذربایجان شرقی با ابراز همدردی با خانواده های داغدار اتفاق سیل گفت: درپی وقوع این اتفاق تأسف بار در استان آذربایجان شرقی، تیمی از کارشناسان این شرکت به محل اتفاق اعزام و با همکاری و تعامل خوب فرمانداری های آذرشهر و عجبشیر، میزان خسارت بررسی شد.
وی با اعلام اینکه در شهرستان آذرشهر تعداد 5 دستگاه ماشین و در شهرستان عجبشیر نیز یک دستگاه ماشین وانت خسارت دیده در اثر این سیل دارای بیمه نامه شخص ثالث نزد بیمه کشور عزیزمان ایران بودند، گفت: با توجه به وقت وقوع این اتفاق که در ماه رجب (یکی از ماه های حرام) اتفاق افتاده، طبق قانون تازه بیمه های شخص ثالث، دیه سرنشینان خودروهای اتفاق دیده، بر اساس قیمت دیه در ماه حرام یعنی 280 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
قهرمانی در ادامه در پاسخ به این سئوال که آیا خسارت مالی خودروها نیز پرداخت می شود یا خیر، اظهارکرد: با توجه به اینکه سیل بعنوان یکی از بلایای طبیعی، عامل وقوع اتفاق و خسارت وارده به ماشین ها بوده هست، جهت جبران خسارت مالی، دارندگان ماشین می بایست بیمه بدنه داشته باشند که طی بررسی های بعمل آمده در اتفاق آذرشهر، متأسفانه از مجموع خودروهای اتفاق دیده تنها یک ماشین دارای بیمه نامه بدنه بوده و خسارت مالی وارده به این ماشین در سریعترین وقت پرداخت خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: چنانچه شخصی چند نوع بیمه نامه داشته باشد از همه این بیمه نامه ها تا سقف 800 میلیون تومان که بیمه مرکزی تعیین کرده می تواند خسارت دریافت کند.
قهرمانی با اشاره به اینکه از مجموع افراد جان باخته در اتفاق سیل آذربایجان شرقی تنها 2 نفر از سرنشینان خودروها در شهرستان آذرشهر دارای بیمه نامه عمر و بعد انداز بودند که بیمه کشور عزیزمان ایران غرامت فوت این دو عزیز از دست رفته را نیز طبق تعهدات مندرج در بیمه نامه به خانواده هایشان پرداخت خواهد کرد.
مدیر بیمه کشور عزیزمان ایران در استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: 280 میلیون تومان هم بعنوان دیه به وراث جان باخته های این اتفاق پرداخت می شود.
قهرمانی در ادامه گفت: در صورتی که بقیه جان باختگان این اتفاق در روستای چنار شهرستان عجبشیر و آذرشهر دارای بیمه نامه حوادث یا بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری یا به عبارت بهتر بیمه زندگی بودند، غرامت فوت در اثر اتفاق نیز به وراث آنان تعلق می گرفت.
وی اظهارکرد: این گونه حوادث لزوم بهره مندی زیاد مردم از پوشش های متفاوت بیمه ای، به خصوص بیمه زندگی، بیمه حوادث و بیمه آتش سوزی را بیش از پیش مشخص می کند.
قهرمانی اعلام کرد: این شرکت، به منظور کم کردن آلام خانواده های داغدیده این اتفاق با همکاری فرمانداران شهرستان های آذرشهر و عجبشیر تمامی امور مربوط به تشکیل و تکمیل پرونده و نیز پرداخت خسارت را در محل فرمانداری این شهرستان ها و بلافاصله بعد از دریافت گزارش های مورد نیاز از مراجع ذیربط انجام خواهد داد.
وی در آخر یک بار دیگر از مردم خواست به مقوله بیمه به چشم هزینه نگاه نکنند، بلکه بیمه و به خاص بیمه زندگی را اعتبار و دلگرمی خود در آینده و در وقت اتفاق تلقی کرده و از پوشش های متفاوت بیمه ای استفاده کنند.
حادثه سیل روز 25 فروردین در آذربایجان شرقی موجب خسارت دیدن زیرساخت های خدماتی، اراضی زراعی و باغی و همچنین جان باختن 43 تن شد.
انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: خسارت | ماشین | آذربایجان | پرداخت بیمه | جبران خسارت | وقوع سیل | خسارت مالی | تعامل و همکاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog